top of page

Saumit's Cloud Diary Group

Public·32 members
Lobao Banert
Lobao Banert

Najczęściej pobierane dzwonki

darmowe dzwonki na telefon mp3 są nieodzowną częścią telefonów komórkowych, pozwalającą wyrazić osobowość użytkownika i gust muzyczny. Najczęściej pobierane dzwonki to zazwyczaj popularne utwory z łatwymi do słuchania i chwytliwymi melodiami. Poniżej znajdują się najczęściej pobierane dzwonki, których nie można zignorować.


1. „Oślepiające światła” – The Weeknd

„Blinding Lights” magazynu The Weeknd znajduje się na szczycie listy najczęściej pobieranych dzwonków. Melodia synthwave utworu jest chwytliwa i łatwo rozpoznawalna, co czyni ją popularnym wyborem jako dzwonki.


2. „Lewitacja” – Dua Lipa

Piosenka Dua Lipy „Levitating” ze swoim wesołym rytmem i wpadającą w ucho melodią również znajduje się wśród najczęściej pobieranych dzwonków. Połączenie popu i funku w tej piosence tworzy bardzo uzależniającą melodię.


3. „Kształt ciebie” – Ed Sheeran

„Shape of You” Eda Sheerana zawsze znajduje się na liście najpopularniejszych utworów muzycznych i to samo dotyczy dzwonków. Melodia jest łagodna, łatwa do słuchania i łatwa do zapamiętania, co sprawia, że ​​jest to najczęściej wybierany utwór przez wiele osób.


4. „Dance Monkey” – Tones i ja

„Dance Monkey” zespołu Tones and I to światowy fenomen ze swoją zabawną i niepowtarzalną melodią. Ten dzwonek nie tylko wywołuje emocje, ale jest również bardzo łatwy do rozpoznania za każdym razem, gdy przychodzi połączenie.


5. „Dobre 4 U” – Olivia Rodrigo

„Good 4 U” Olivii Rodrigo to pop-rockowa piosenka z mocną melodią i imponującymi tekstami. Ten dzwonek jest uwielbiany i pobierany przez wiele osób ze względu na jego popularność i chwytliwość.


6. „Stay” – The Kid LAROI i Justin Bieber

„Stay” The Kid LAROI i Justina Biebera z chwytliwą melodią i atrakcyjnym tekstem to także jeden z najczęściej pobieranych dzwonków. Połączenie dwóch znanych artystów tworzy idealny dzwonek dla Twojego telefonu.


7. „Prawo jazdy” – Olivia Rodrigo

„Drivers License” to pełna emocji ballada Olivii Rodrigo, uwielbiana przez wiele osób i pobierana jako dzwonek. Łagodna melodia i głęboki tekst tej piosenki wywołają przyjemne uczucie za każdym razem, gdy zadzwoni telefon.


8. „Brzoskwinie” – Justin Bieber

Utwór „Peaches” Justina Biebera z łatwą do słuchania melodią i relaksującym rytmem to doskonały wybór na dzwonek. Ten utwór stał się jednym z najczęściej pobieranych utworów dzięki swojej powszechnej popularności i chwytliwej melodii.


9. „Montero (Zadzwoń do mnie po imieniu)” – Lil Nas X

„Montero” Lil Nas X ze swoją chwytliwą melodią i niepowtarzalnym stylem muzycznym również znajduje się wśród najczęściej pobieranych dzwonków. Znaczenie tej piosenki na listach przebojów i w sieciach społecznościowych sprawia, że ​​jest ona ulubionym wyborem wielu osób.


10. „Dzika miłość” – Jawsh 685 i Jason Derulo

Popularnym dzwonkiem jest „Savage Love” Jawsha 685 i Jasona Derulo z optymistyczną melodią i optymistycznym rytmem. Ta piosenka jest nie tylko łatwa do słuchania, ale także doskonale nadaje się jako dzwonek dla tych, którzy chcą wnosić emocje i energię za każdym razem, gdy nadejdzie połączenie.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page